תוכן העניינים

הקדמה   9
למה גם בלונדיניות יכולות   21
לא מחכה לזכייה בפיס   27
אין חכם כבעל ניסיון   51
מה הסיפור שלך   69
לעשות כסף כשישנים   81
האתר שלך אינו תקין   95
יש לך הודעה חשובה   113
האתר שלך הוא לא מוזיאון   133
יש כסף רב בפח הזבל שלך   157
אתה אפס   175
אתה בפנים או בחוץ   183
חלוק את העושר שלך   203
אז מה היה לנו   207
תודות   213
ציטטות חשובות להצלחה   217
מקורות מומלצים   223
 

תאור הפרקים

למה גם בלונדיניות יכולות

למד למה גם בלונדיניות יכולות להקים עסק אינטרנטי מניב ולמה בעצם כל אחד יכול לעשות זאת.
 

לא מחכה לזכייה בפיס

ההבנה שהכל בידיים שלך, שהכל תלוי בך, שאף אחד לא יעשה עבורך את העבודה או יגיש לך את ההצלחה על מגש של כסף, קריטית להצלחה. כשתבין שהכל אפשרי ורק אתה תקבע אם תצליח או תיכשל, רק אז תחזיק בידיך את המפתח להצלחה שלך. כשתבין זאת, כל חלקי הפאזל יהיו מונחים במקומם ודרכך להצלחה תהיה סלולה. בפרק זה תלמד מהו מיינדסט של משווק אינטרנט מצליח וכיצד תוכל להשיג אותו לעצמך.
 

אין חכם כבעל ניסיון

על מנת לבנות עסק אינטרנטי מניב, יש להבין את הכללים החשובים ביותר בבניית עסק אינטרנטי מניב. בפרק זה תלמד על היתרונות בהקמת עסק המבוסס על האינטרנט והעקרונות החשובים ביותר כדי לסלול את דרכך להצלחה.
 

מה הסיפור שלך

כל אחד, כן, כל אחד יכול למצוא רעיון מצליח לבניית העסק האינטרנטי המניב הראשון שלו. גם אם אין לך מושג מאיפה להתחיל, אם יש לך מספר כיוונים ואתה מתקשה להחליט ביניהם, או אם יש לך כבר עסק המוכר מוצרים או הנותן שירותים. כל אלה לא חשובים. בפרק הנוכחי תלמד כיצד לבחור את התחום המתאים ביותר עבורך, שבו יתמקד העסק האינטרנטי המניב הראשון שלך.
 

לעשות כסף כשישנים

בעולם האינטרנט יש אפשרויות רבות ליצירת כסף. בפרק זה תוכל ללמוד מהם האפשרויות לייצירת הכנסות מהאינטרנט ומהי הדרך הטובה והנכונה ביותר עבורך.
 

האתר שלך אינו תקין

בעלי אתרים רבים עושים טעות משמעותית בתחילת דרכם, כשהם משקיעים בעיצוב אתר יקר, מורכב ומתוחכם. הם מוציאים לצורך כך עשרות אלפי שקלים ורק אז הם מחפשים אחר לקוחות. לפעמים הם מגלים שהלקוחות לא מגיעים ושכל ההשקעה שלהם ירדה לטמיון. בפרק זה תלמד איך לבנות תשתית איכותית ואתר מצליח כבר בפעם הראשונה שלך.
 

יש לך הודעה חשובה

בכל עסק אינטרנטי מניב מצליח קיימת רשימת תפוצה איכותית של לקוחות פוטנציאליים. בפרק הזה תלמד מהי רשימת תפוצה, למה צריך אותה וכיצד לבנות רשימה איכותית שתבטיח לך הצלחה לטווח הארוך, כי ללא ספק, הכסף הגדול נמצא ברשימת התפוצה!
 

האתר שלך הוא לא מוזיאון

כדי שהעסק האינטרנטי המניב שלך ייצר הכנסות אתה צריך מבקרים איכותיים לאתר שלך (הרי האתר שלך ממש לא מוזיאון). אתה רוצה שהמבקרים האלו ייצרו לך הכנסות והדבר יקרה רק כשתתרכז במשימת השגת מבקרים איכותיים לאתר שלך. בפרק זה תלמד כיצד תוכל להשיג תנועת מבקרים איכותית לאתר שלך.
 

יש כסף רב בפח הזבל שלך

כאשר אתה רוצה לעבוד פחות ולהרוויח יותר, אין ספק שעבודה נכונה ויעילה היא אחד המפתחות העיקריים להצלחה. רבים מקימים ומפעילים את העסק האינטרנטי המניב שלהם מהבית, שם יש להם אתגרים של התמודדות עם 'הפרעות' רבות ומגוונות. בפרק זה תלמד כיצד להצליח בניהול העסק האינטרנטי שלך ולהתנהל נכון יותר כדי למקסם את הפעילויות והתוצאות שלך.
 

אתה אפס

לאנשים בסביבה שלך יש אמונות מסויימות, כאלו שהם קיבלו מהבית או בנו לעצמם לאורך הזמן. בנוסף הם מוקפים באנשים אשר מחבלים בסיכויים שלך להצליח. בכל פעם שאתה רוצה לעשות, לפעול וליזום לעבר ההצלחה שלך ואתה חולק איתם את התכניות שלך בהתלהבות, הם פוגעים בך באופן מילולי, הם מקלקלים לך את מצב הרוח, את החשק לפעול ולהצליח. בפרק זה נלמד לעומק על בעיית האמונות המגבילות ומי שמונע ממך להצליח וכיצד תוכל להשתחרר מהם.

 

הרשם עכשיו לקבלת פרק נבחר לדוגמא:

 

הרשמו כאן עכשיו וקבלו גישה מיידית ובחינם
לפרק נבחר מהספר "גם בלונדיניות יכולות"


Comments Closed

תגובות לא מופעלות